понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Метою заснування та головною функцією ГО “Група Патріот” завжди була активна протидія російської агресії. В тому числі й агресії інформаційної

Новини

Метою заснування та головною функцією ГО “Група Патріот” завжди була активна протидія російської агресії. В тому числі й агресії інформаційної

views190

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Метою заснування та головною функцією ГО “Група Патріот” завжди була активна протидія російської агресії. В тому числі й агресії інформаційної.

Тому як тільки ми почули пропозицію Духовно-консультативного центру «Покрова» та ГО «Майбутнє без наркотиків» до кандидатів в Президенти, ми одразу її підтримали.

Мова йдеться про звернення до кандидатів в президенти України зробити свій вклад в боротьбу з наркозалежністю. А саме – продемонструвати виборцям, що люди, які претендують на відповідальну посаду лідера українського народу, не вживають наркотичних засобів. Адже будь-яка соціальна проблема або будь-яка компрометуюча слабкість політичних діячів – це ще один козир для ворога у гібрідної агресії проти України!

Ми закликаємо обох кандидатів в президенти пройти тест на вживання наркотиків. Адже через це суспільство отримає позитивний приклад, а громадськість – впевненність, що факт зловживання наркотиків не стане компрометуючим козирем для пропагандистів та політиків країни-агресора.

13 квітня у 13:30 в залі “Укрінформ” за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16 відбудеться спільний брифінг щодо цієї громадської ініціативи.

Ми закликаємо усі ЗМІ та усю активну громадскість підтримати нашу пропозицію!

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД НАРКОТИКІВ – ЦЕ ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ВОРОГА! УКРАЇНА – НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі