п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мешканці прифронтових селищ хворіють і з нетерпінням чекають розведення військ – Сивохо

Новини , Російська агресія , Суспільство

Мешканці прифронтових селищ хворіють і з нетерпінням чекають розведення військ – Сивохо

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сергій Сивохо разом з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та декількома політиками з’їздили до прифронтової зони. Повернувшись, Сивохо відзвітував російською мовою на сторінці Facebook, що зустрівся з жителями прифронтового села Миколаївка, яке знаходиться в зоні майбутнього розведення військ біля Петровського і «люди сказали, що з нетерпінням чекають розведення військ». Вони хочуть миру!

Окрім того, він обговорив й інші питання, які хвилюють мешканців. Наприклад, земельне. Мовляв, всі ці роки мешканці прифронтових зон продовжують платити податок на землю, а вона використовується для потреб оборони. Більш того, частина землі замінована, а на інший побудовані споруди. Деякі землі взагалі знаходяться в сірій зоні.

Жителі також поскаржилися на погане медичне забезпечення та відсутність необхідних ліків.

«Через неможливість вчасно робити обстеження тут хворіють на відкриту форму туберкульозу. І випадки частішають. Скаржаться і на відсутність якісного інсуліну»­, – написав Сивохо.

І наостанок написав, що зараз існує проблема пропускної системи через КПВВ: пропуск дітей здійснюються за закордонними паспортами, але отримати документ дуже дорого і клопітно.

Сивохо пообіцяв вирішити частину цих питань у Маріуполі. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі