п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мешканці Авдіївки отримують допомогу для ремонту зруйнованих домівок

Економіка , Новини , ООС

Мешканці Авдіївки отримують допомогу для ремонту зруйнованих домівок

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уже півсотні мешканців Авдіївки Донецької області впродовж двох днів звернулися до місцевого Управління соціального захисту населення з приводу матеріальної допомоги для відновлення зруйнованого війною житла.

За словами заступника керівника Авдіївської військово-цивільної адміністрації Романа Шахова, цього року з місцевого бюджету було виділено 224 000 гривень на такі потреби.

Як було повідомлено раніше, в Авдіївці затвердили Порядок надання матеріальної допомоги потерпілим внаслідок проведення АТО/ООС і надзвичайних ситуацій. Відповідне розпорядження № 803 підписав голова військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Павло Малихін від 06.08.2019.

Матеріальну допомогу надають мешканцям міста, які є власниками житла, що було пошкоджене чи зруйноване у зв’язку з проведенням АТО/ООС і надзвичайними ситуаціями, і, на момент звернення за допомогою, не було частково або повністю відремонтоване.

Для отримання допомоги власник житла має особисто звернутися до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Авдіївка, вул. Мендєлєєва, 6 (будівля ЗОШ № 5). Телефон для довідки: 0956004026.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі