п’ятниця, 18 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мешканка окупованого Донбасу випадково зняла відео, як терористи «ДНР» стріляють з житлового району (відео)

Константинова Ольга


Новини , Відео , Війна

Мешканка окупованого Донбасу випадково зняла відео, як терористи «ДНР» стріляють з житлового району (відео)

views4663

10.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Місцева мешканка окупованої частини Донецької області, яка підтримує терористів, знімала відео з нібито обстрілами з боку ВСУ та випадково зафіксувала як бойовики «ДНР» ведуть вогонь безпосередньо від її будинку

 

Про це свідчить відео, що з'явилося в мережі, передає ОстроВ.

 

У відео, яке зняла жінка, показується панорама якогось віддаленого селища в Петровському районі Донецька. На задньому плані чутно звуки артилерійської канонади, яку авторка коментує як нібито обстріли з боку ВСУ житлових районів окупованої частини Донеччини.

 

Жінка лається на українських військових та звинувачуює їх в безперервних бойових діях. Однак її обвинувальну промову раптово переривають гучні залпи, які виходять буквально від будинку, де проживає авторка відео.

 

За реакцією жінки видно, що звуки розпочатого бойовиками «ДНР» обстрілу позицій ВСУ лякають її набагато більше, ніж звуки віддаленій артилерійської канонади.

 

«Аж руки трясуться, буду перебіжками добиратися до свого будинку», ‒ такими словами закінчила прибічниця окупантів свій невдалий репортаж про «українських карателів».

 

Коментарi (6)

Володимир (1 тиждень тому)

Для БДД (Б_ский Донецький Дебіл) і йому подібних ватноголових пояснюю - чути постріли на початку, але не чути розривів. Значить, стріляють ваші друзі - сєпари, просто спочатку стріляли з позицій, більш віддалених від ватниці - провокаторки. Так що не мутіть воду, шантрапа!

виктория (4 тижні тому)

Коментарiй було видалено

гocть (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено

Сергей (1 місяць тому)

Выстрелы слышны, а где конечный разрыв. И что, она не видела, как её ополченцы разворачивают позицию для стрельбы. Провокаторша. А перебежками смываться надо, вдруг ответка прилетит.

Князь (1 місяць тому)

Підставляють гражданских, щоб вогонь у відповідь вівся по цій зоні де живе ця жінка.

ББД (1 місяць тому)

С момента 1.26 четко слышны 2 выстрела. Но ведь звуки отдаленных выстрелов слышны с начала ролика - значит это стрельба в ответ. А чьи все-таки выстрелы слышны с первых секунд ролика?