четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мешканці узбережжя Одеської області чули вибухи та постріли

Андрій Кущенко


Події

Мешканці узбережжя Одеської області чули вибухи та постріли

views83

06.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Українській військові ведуть оборону в південній частині біля Чорного моря. Зокрема в Одеській області, де війська РФ тримають в напрузі місцеве населення.

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь".

В командуванні повідомляють, ворог продовжує тримати напругу в північно-західній частині Чорного моря: присутністю свого корабельного угруповання, загрозою висадки десанту, проведенням розвідки за допомогою БПЛА, в тому числі і ударного типу.

"Сили оборони виконують завдань за призначенням і ефективно протидіють ворогу. Звуки вибухів та пострілів, що чують мешканці прибережних районів, можуть бути відповідним супроводом цих заходів. Про результати цієї роботи ми оперативно інформуємо суспільство, а поки вона триває, просимо зберігати спокій і витримку", - йдеься в повідомленні.

Також оборонці просять не нехтувати власною безпекою, зважаючи на ситуацію, яка склалася в регіоні.

"Не відвідувати пляжі та інші заборонені території, не виходити на воду із використанням маломірних та інших плавзасобів, не наражати себе на небезпеку, не заважати нашим діям", - закликають в ОК "Південь".

В командуванні дякують мешканцям області за вчасне інформування силових органів про можливу небезпеку та просять утриматися від публічних заяв, росповсюдження фото та відео.