понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мешканці Донеччини отримали майже 45 млн гривень компенсації за зруйноване житло

Суспільство

Мешканці Донеччини отримали майже 45 млн гривень компенсації за зруйноване житло

views249

19.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Жителі Донецької області отримали 44 мільйони 868 тисяч гривень компенсації за житлові будинки (квартири), які були зруйновані внаслідок збройної агресії з боку Російської Федерації.

Про це під час наради з представниками Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та іншими профільними міністерствами, які задіяні у реалізації державної політики з надання компенсацій мешканцям Донецької та Луганської областей під час ведення бойових дій, повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

«Всього за 2020 – 2021 рік облдержадміністрацією проведено 18 засідань комісії, на яких прийнято рішення надати грошову компенсацію за зруйноване житло 315 постраждалим особам на загальну суму 77,6 мільйона гривень. Слід зазначити, що 178 постраждалих осіб вже отримали на свої карткові рахунки 44 мільйони 868 тисяч гривень. На наступному засіданні заплановано розглянути 35 заяв та особових справ постраждалих на загальну суму у майже 9 мільйонів гривень»,  повідомив Вадим Філашкін. 

Заступник голови Донецької облдержадміністрації заявив, що необхідно розробити механізм, який дозволив би надавати грошові компенсації або інші види матеріальної допомоги для цивільних мешканців, які постраждали внаслідок ведення бойових дій.

За словами заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інни Драганчук, уряд готовий йти на зустріч мешканцям області та разом з обласною владою опрацьовувати механізми подібних компенсацій. Для цього обласна влада має надати свої пропозиції для внесення змін до рішень уряду та законодавчих актів, а також спільно з міністерством опрацювати усі необхідні деталі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі