четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Меркель їде до Росії за запрошенням Путіна

За кордоном , Новини , Політика

Меркель їде до Росії за запрошенням Путіна

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Канцлер Німеччини Ангела Меркель 11 січня відвідає Росію з робочим візитом на запрошення президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє пресслужба Кремля.

«У ході переговорів планується обговорити актуальні теми міжнародного порядку денного, в тому числі ситуацію в Сирії, Лівії, ескалацію напруженості на Близькому Сході в результаті американського авіаудару по аеропорту Багдада 3 січня», – написано в повідомленні.

Крім того вказується, що у ході візиту планується обговорювання також війни на Донбасі та домовленостей, які були досягнуті на саміті в «нормандському форматі» 9 грудня 2019 року в Парижі.

При цьому Кремль традиційно називає російсько-українську війну внутрішнім конфліктом в Україні.

«Буде також розглянуто проблематику врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту в контексті реалізації мінського «Комплексу заходів» від 2015 року та домовленостей, досягнутих на саміті в «нормандському форматі» 9 грудня 2019 року в Парижі», – пише пресслужба Кремля.

Нагадаємо. Після анексії Криму у 2014 році Росія почала збройну агресію на сході України. Реальні, а не гібридні бойові дії ведуться проти України бойовиками, яких підтримує Росія фінансами, військовою технікою, зброєю та інформацією. Також на окупованій території присутні російські військові, яких Росія називає «добровольцями». Росія по сей час не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи факти і докази, які були надані міжнародній спільноті Україною та зовнішніми експертами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі