вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мер Слов'янська розповів коли в місті будуть проведені вибори після початку роботи ВЦА

Наталя


Новини , Політика

Мер Слов'янська розповів коли в місті будуть проведені вибори після початку роботи ВЦА

views131

10.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мер Слов'янська розповів, коли ймовірно у місті відбудуться вибори, після скасування міської ради та початку роботи військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста.

Про це розказав Вадим Лях в інтерв'ю телеканалу «Дом».

 

«Закон чітко говорить про те, що вибори можуть проводитися два рази на рік: восени та навесні. Навряд чи вони відбудуться цієї осені, тому що тільки в кінці травня призначена ВЦА в місті Слов'янську. Початок роботи — це призначення керівника, а потім перехід всіх органів виконавчої влади в режим роботи ВЦА... Думаю, що цієї осені ми точно на вибори не йдемо, а далі, звичайно ж, навесні можна й чекати», — розповів він.

 

Чинний мер Слов'янська наголосив, що існує певна кількість технічних питань, а саме питання щодо затвердження нових статутів, відкриття нових рахунків та інші питання, для повноцінної роботи новоствореної ВЦА.

Він також прокоментував вірогідність свого призначення на посаду керівника Слов'янської ВЦА.

 

«Глава ВЦА — призначається. Призначення здійснюється керівником області та затверджує його командувач ООС. Відповідно, сказати буду я чи не буду, на сьогодні не можу. Тому що не мною ухвалюється дане рішення», — повідомив Вадим Лях.

Коментарi (0)