субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мер Нетішина написав заяви до СБУ та поліції на УПЦ МП через спалах коронавірусу

Мер Нетішина написав заяви до СБУ та поліції на УПЦ МП через спалах коронавірусу

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У місті Нетішин було зафіксовано 8 випадків зараження COVID-19, а «розносником» вірусу стала дружина священника УПЦ МП, що працювала на АЕС. При цьому священники церкви московського патріархату закликали людей ігнорувати хворобу, яка «повсюди», та ходити до храму.

Про це міський голова Нетішина Олександр Супрунюк розповів у інтерв’ю сайту «Є» (відео внизу сторінки)

За його словами, поширення хвороби у місті сталось через дружину священника УПЦ МП, яка працювала прибиральницею на АЕС. Станом на 28 квітня підтверджено 8 випадків інфікування на COVID-19.

«Я вже підписав до СБУ і поліції заяви про вчинення кримінального правопорушення. Протягом усього періоду передсвяткових і святкових днів, систематично найбільша проблема була із священниками московського патріархату, які ігнорували наші заходи, саботували їх, грубо себе вели, погрожували. Досить дивна і неадекватна, мені здається, поведінка», – заявив він.

Крім того, він додав, що долучав до заяв скріншоти, на яких можна побачити, як священники заявляють, що хвороба повсюди, тому її треба ігнорувати, і ходити до церкви.

«Зараз усі контакти, які є, пов’язані із церквою московського патріархату, крім першого випадку. Хоча ця жінка привезла хворобу із Шумського району, де вона вже захворіла, і є підозра, що у Почаївській лаврі», – додав він.

Міський голова підкреслює, що священники підписували документи, у яких зобов’язалися не допускати скупчень людей.

«Я вважаю, що дії священників є неадекватними, вони підписували документ, що зобов’язуються не допустити масових скупчень. Але проігнорували зобов’язання і, я вважаю, що це є підставою для кримінального правопорушення», – наголосив мер.

Супрунюк наголошує, що інфікування вже вплинуло на роботу Хмельницької АЕС, що розташована у місті, хоча персонал був ізольований. Тож тепер взагалі доводиться переводити всіх на «казармений режим роботи».

«Хоча персонал був ізольований, але «прийшло з неочікуваного боку». Зараз усі працівники обстежуються, і якщо буде поширення інфекції, то дуже реально, і АЕС до цього уже готова, буде переведено на казармений режим роботи. Тобто ні звідти, ні туди ніхто не в’їжджатиме і не виїжджатиме. Весь персонал буде на місці цілодобово», – повідомив він.

Також міський голова повідомив про переведення всіх комунальних підприємств на дистанційну роботу. І про встановлення патрулів біля церков. Наразі ще не вирішено, чи повністю буде заборонена робота, чи буде дозвіл перебувати там священникам, але без хору і всіх інших.

Він також звернувся до всіх із закликом не розповідати про «утиски» меншин чи якісь переслідування. Дії московського патріархату у такий період говорять самі про себе. І це справжня біологічна зброя.

«Не треба приписувати політику чи міжконфесійні відносини, бо якщо є порушення, то ми будемо діяти в рамках Законів України. Але, зважаючи, як веде себе московський патріархат на території України, я вважаю, що це біологічна зброя», – підсумував мер.