субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мені за посадою треба вписуватися за них, знаходити їм виправдання – Арахамія про «Слуг народу»

Новини , Політика

Мені за посадою треба вписуватися за них, знаходити їм виправдання – Арахамія про «Слуг народу»

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія потрапив у черговий зашквар.

Мало того, що він дав повне інтерв’ю абсолютно проросійському виданню «Страна», так ще й наговорив цілу купу якихось нісенітниць. То він лев з Мадагаскару, то стейки з кнопочками… А от Брагару з його собакою порадив відсидітися вдома, бо став дуже знаменитим.

Тож, на проросійському ресурсі з’явилося інтерв’ю глави парламентської фракції Давида Арахамії.

У ньому він говорить про те, що порадив народному депутату від фракції «Слуга народу» Євгенію Брагарю сховатися вдома і нікуди не ходити після грандіозного скандалу з пенсіонеркою, якій він порадив продати собаку, щоб заплатити за газ. Якщо собака «елітна».

Арахамія сказав, що так буває. А сам інцидент не може назвати «інакше, як тупим зальотом».

«Після історії з пенсіонеркою і собакою я йому сказав: «Хлопче, якщо б я був тобою, то я б пару тижнів точно нікуди не ходив, тому що ти став настільки знаменитим, що потрібно дати можливість медіа трохи про тебе забути», – сказав він.

При цьому, Арахамія заявив, що відразу, як дізнався про «заліт», подивився статистику його голосувань і зрозумів, що то є «гарний хлопець», раз тисне кнопочки.

«Коли я почув про його заліт, перше, що я зробив, – подивився статистику його голосувань. Він ідеально голосує і ходить. Зрозумів, що він гарний хлопець і будемо дивитися. Ну, збожеволів короткочасно. Ну, назад повернеться. Я – як лев у мультику «Мадагаскар». Пам’ятаєте, у нього всі стейками були? А у мене всі – кнопочки», – заявив нардеп.

І після всього цього Арахамія пожалівся, що йому, згідно з посадою, доводиться відповідати перед Офісом президента за кожен такий «ляп», а також знаходити виправдання. Бо через це з них сміються «досвідчені депутати», які раніше тихо крали.

«Ви не уявляєте, як нас «пісочать» в Офісі президента за кожен такий ляп. Над нами відверто посміюються «досвідчені депутати». У нас зараз говорять про собак і переписки. А вони тоді провертали свої корупційні справи в тиші. А ми зашкварюємося на рівному місці, вляпуємося в такі ситуації на рівному місці… Зараз я вже трохи звик, а раніше мене це просто шокувало. Мені ж за посадою волею-неволею треба вписуватися за них, знаходити їм виправдання», – додав він.

Нагадаємо. 31 січня в ефірі програми «Голос народу» на «112 каналі» народний депутат від фракції «Слуга народу» Євген Брагар запропонував пенсіонерці продати свого собаку, щоб заплатити за комунальні послуги. При цьому уточнив, що пес має бути елітної породи, тоді грошей вистачить.

А вже 3 лютого Брагар заявив, що патріотичне кіно не варто фінансувати через те, що воно не окупається. Та навів у приклад фільми, які «нормально фінансувались та повернули витрати». І це, наприклад, «95 квартал».

Сам Арахамія 11 лютого в ефірі телеканалу «Прямий» заявив, що погодився б на компроміс щодо постачання води в окупований Крим.

А вже наступного дня, 12 лютого, вибачився перед українцями за ті слова, які «вирвані з контексту», про постачання води в окупований Крим. І додав, що через галас «Слуги» знов повинні «виправдовуватися за те, чого не було».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі