субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Медики вирушать до Італії, і туди ж відправлять спирт: президент підписав указ про допомогу

Медики вирушать до Італії, і туди ж відправлять спирт: президент підписав указ про допомогу

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський 3 квітня підписав указ про допомогу Італії в боротьбі з пандемією коронавірусу. На допомогу вирушать українські медики, а також буде переданий медичний спирт.

Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу президента. 

Вказується, що указ про надання гуманітарної допомоги Італійській Республіці вже підписано.

У документі йдеться про те, що бригада українських медиків вирушить до Італії і для допомоги, і для обміну досвідом у боротьбі з пандемією COVID-19. Передбачено, що лікарів визначатимуть Міністерство охорони здоров’я України разом з Міністерством внутрішніх справ.

«Українські фахівці отримають неоціненний досвід, допоки в нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш потрібні вдома. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед у лікуванні COVID-19 і матимемо фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії», – наголосив Президент Володимир Зеленський.

Крім того, зазначається, що урядом України буде забезпечена оплата за працю та захист лікарям.

Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а Італія – проживання та харчування.

«Лікарі матимуть найкращий захист, усі спецзасоби: найнадійніші захисні костюми, окуляри, достатньо рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу. Ми координуємося щодо цього», – зазначив Глава держави.

Наступного тижня буде здійснена також поставка медичного спирту до Італії. При цьому вказується, що обсяг гуманітарної допомоги визначатиметься з урахуванням потреб внутрішнього українського ринку.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі