субота, 08 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Медпрацівники в ОРДО відмовилися давати ОБСЄ інформацію про жертви серед цивільних

Cіпратов Роман


Війна , Новини окупації

Медпрацівники в ОРДО відмовилися давати ОБСЄ інформацію про жертви серед цивільних

views183

29.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В окупованому Донецьку медичні працівники відмовилися надати інформацію про жертви серед цивільного населення спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.


Про це сказано в щоденному звіті Місії від 27 квітня.

 

Як повідомляється у звіті, медичний персонал лікарні № 14 в окупованому незаконними збройними формуваннями Донецьку відмовився надати спостерігачам Місії дані про ймовірні жертви серед цивільного населення. За словами спостерігачів, працівники лікарні послалися на «необхідність звернутися до осіб, яким належить фактичний контроль».


«Під час уточнення інформації про той самий ймовірний випадок, співробітники лікарні ім. Калініна в н. п. Донецьк (непідконтрольний урядові) також відмовилися надати спостерігачам інформацію про ймовірну жертву серед цивільного населення, пославшись на «необхідність подати письмову заяву до лікарні», йдеться у звіті.


Також зазначається, що терористи продовжують обмежувати свободу пересування патрулів Місії, що суперечить Мінським домовленостями.


Нагадаємо, що мандат СММ ОБСЄ передбачає вільне та безпечне переміщення по всій Україні, включаючи тимчасово окуповані території.

 

Коментарi (1)

Петр (1 тиждень тому)

Там всі залякані.Гетто.