субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«МДБ» затримала макіївчанина, який начебто працював з Necro Mancer (відео)

Новини

«МДБ» затримала макіївчанина, який начебто працював з Necro Mancer (відео)

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Так звана «МДБ «ДНР» відзвітувалась про затримання макіївчанина, Павла Подвезко, який начебто надавав інформацію Necro Mancer (достатньо відомий користувач Твіттера). За «шпигунство» чоловіка «засудили» на 14 років. 

Так звана «пресслужба МГБ ДНР» навіть оприлюднила відео з його «зізнанням» у тому, що він «вів протиправну діяльність, яка спрямована на підрив цілісності «держави», навмисно розпалював ненависть у населення та передавав дані військового характеру спецслужбам України».

У відео він дійсно говорить про те, що не підтримав ідею створення фейкової «ДНР».

А потім розповідає, що зареєструвався у Твіттері заради отримання новин.

«Зареєструвався в твіттері для отримання актуальних новин. У зв’язку з чим почав спілкуватися з різними користувачами, в тому числі і проукраїнськими. Одним з них був користувач з ніком «Некромансер». Пізніше я дізнався, що він працює з українськими спецслужбами», – зазначив він.

А потім вже, як по написаному, почав розповідати що саме він зробив протиправного та за що його заарештували. Варто додати, що ці слова дуже співзвучні зі «статтями» терористичного угруповання, які написані у них в «кримінальному кодексі», та за якими традиційно звинувачують всіх, кого спіймали як «шпигунів».

«Після цього почав передавати йому інформацію про пересування техніки, її кількість та місцезнаходження. Розповідав про місцезнаходження військової частини, склад її патрулів. При спілкуванні в мережі з іншими користувачами почав публікувати матеріали екстремістського змісту, спрямовані на розпалювання ненависті до жителів «Л/ДНР» і РФ. Також публікував пости, що закликають до повалення влади «ДНР», – розповів чоловік.

Але найцікавіше він додав наприкінці. За його словами, він побачив «інформацію обмеженого доступу, яку я передав Некромансеру» на одному з комп’ютерів бойовика, який ремонтував через те, що це була його робота – ремонт техніки.

Таким чином, оприлюднивши відповідне відео, бойовики «ДНР», а точніше ­– співробітники «МДБ» намагаються подати інформацію про те, що або Necro Mancer «зливає» людей, або до його мережі мають доступ терористи.

Інформаційна війна в дії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі