четвер, 09 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Майже 80% підприємців евакуювалися з Луганської області, – Гайдай

Наталя


Економіка , Події

Майже 80% підприємців евакуювалися з Луганської області, – Гайдай

views110

21.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

До повномасштабного російського вторгнення в Луганській області діяло понад 22 тисячі суб’єктів господарської діяльності, з яких 80 % вже виїхали в безпечні регіони України.

Про це в Телеграмі повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«З 22 тисяч суб’єктів господарської діяльності в окупантів зареєструвались трохи більше 5 тисяч: майже всі з них із громад, захоплених у перший тиждень війни. Майже всі, у кого була можливість евакуюватися до безпечних регіонів країни, – виїхали. Найбільша кількість підприємців була зосереджена в промислових містах: Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, а також у Кремінній та Попасній», - зазначив Гайдай.

За його словами, в цих містах проводили господарську діяльність 70% від загальної кількості суб’єктів. Майже ніхто із них не залишився на окупованій території.

«Звісно, є ті, хто чекав на «рускій мир» і залишився свідомо. Але в нас багато прикладів тих, хто вирішив виїхати із тих районів, звідки евакуацію не було змоги провести через швидку окупацію громад. Загалом майже 80% підприємців й інших суб’єктів господарської діяльності виїхали в безпечні регіони України», – підкреслив очільник Луганщини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі