субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мая Санду: Молдова ніколи не буде на боці вбивць

Cіпратов Роман


Політика

Мая Санду: Молдова ніколи не буде на боці вбивць

views158

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Президентка Молдови Мая Санду наголосила на підтримці України у повномасштабній війні Росії і зазначила, що молдовани повинні знати, хто «є нашими друзями, а хто ворогами».

Про це повідомляє «Європейська правда».

«Молдовани ніколи не були і не будуть на боці вбивць. Ми засудили агресію Росії проти України з першого дня війни», – наголосила глава держави.

Вона додала, що Кишинів заявляв про спроби Росії повалити конституційний лад у Молдові та втручання у її внутрішні справи, а також пропаганду та дезінформацію, що їх супроводжували.

«Але коли у нас з'явилися переконливі докази того, що вони намагаються повалити владу в Кишиневі, демократично обрану громадянами Молдови, тоді ми вийшли і виступили публічно, щоб наш народ знав, хто наші друзі, а хто наші вороги», – наголосила Санду.

За її словами, ресурси, необхідні для розвитку Молдови, надходять з Румунії, ЄС, США та Японії.

«Скільки грошей прийшло з Кремля на ремонт дитячих садків, шкіл і лікарень? Жодної копійки не прийшло. Ось звідки походить шантаж і війна», – додала президентка.

У виступі в парламенті в п'ятницю, який раніше не анонсувався, Санду закликала уряд до рішучих дій, «щоб зупинити будь-які спроби дестабілізувати країну», а державні установи – «боротися з пропагандою, що отруює людей».

Як зазначає видання, Сполучені Штати вважають, що особи, пов'язані з російською розвідкою, планують організувати протести в Молдові з метою повалення влади та встановлення більш проросійського уряду.

Президентка Молдови Мая Санду 13 лютого заявила, що Росія планує за допомогою протестів опозиції та із залученням людей з військовою підготовкою, а також громадян Росії, Білорусі, Сербії та Чорногорії, атаки на урядові будівлі та зміну влади в Молдові.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі