п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мати загиблої в Ухані дівчини вимагає притягнути до відповідальності уряд за приховування епідемії (відео)

Мати загиблої в Ухані дівчини вимагає притягнути до відповідальності уряд за приховування епідемії (відео)

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мешканка китайського міста Ухань вимагає притягнення до юридичної відповідальності чиновників Китаю «за приховування епідемії і за злочин проти людства». Крім того вони повинні «розкрити фактичний стан справ та публічно вибачитися перед родинами потерпілих». Вона звинувачує владу у загибелі своєї доньки.

Про це повідомляє Epoch Times.   

У повідомленні йдеться, що 11 травня Ян Мінь, мешканка китайського міста Ухань, йшла по вулиці з фотографією загиблої доньки і з табличкою на спині з ієрогліфом «Несправедливість». Крім того, у  неї були ще дві таблички зі словами «Уряд приховав правду про епідемію» і «Поверніть мені доньку».

Ян Мінь прийшла у відділ міського комітету по роботі зі зверненнями громадян, щоб подати скаргу, однак четверо чоловіків завадили їй і насильно вивели. Але перед цим насильно втягнули у кімнату, залишивши сліди на руках і заявили, що вона може подати на них в суд.

«Я хочу притягнути до відповідальності. Хочу запитати владу Уханя, чому, знаючи про передачу (вірусу) від людини до людини, вони нічого не говорили мешканцям?».

Ян Мінь розповіла, що 16 січня її донька Тянь Юйсі пішла на огляд до лікаря в лікарню «Юніон», де заразилася вірусом КПК* (COVID-19), а 6 лютого Тянь Юйсі померла. І додала, що якби вони вчасно знали про хворобу, то донька не пішла б до лікарні і залишилась живою.

Більш того, Ян Мінь має відразу два свідоцтва про смерть доньки.

«Спочатку написали «смертельна вірусна пневмонія», я сказала, що так не годиться, потім вони поміняли на «пневмонія, викликана новим коронавірусом», – сказала вона.

Ян Мінь пощастило вижити, тепер вона має намір усіма силами домагатися справедливості заради доньки.

«…висуваю скаргу у зв’язку з тим, що члени уряду, переслідуючи особисті інтереси, приховали епідемію, обманювали народ, нехтували життям народу, були бездіяльними або діяли нерозважливо. Це безпосередньо призвело до загибелі моєї дочки, яка заразилася пневмонією, викликаною новим коронавірусом, і до смерті величезної кількості невинних людей. Також непрямо призвело до краху незліченних сімей», – йдеться у зверненні Ян Мінь.

Жінка також висунула три вимоги:

  1. Залучити до юридичної відповідальності чиновників від верху до низу за приховування епідемії і за злочин проти людства, розкрити фактичний стан справ, публічно вибачитися перед родинами потерпілих.
  2. Відшкодувати економічний і моральний збиток її сім’ї.
  3. Залишити за собою право звернутися зі скаргою до ЗМІ, інтернет і суд.

Ян Мінь додала, що спочатку діяла за правилами подачі скарг, але жодної відповіді не отримала. Через це довелося вийти на вулицю.

Жінка також заявила, що до неї підходив чиновник, який сказав неправду про те, що людей сповістили 31 грудня по інтернету. І додала, що у директор Китайського центру з контролю та профілактики захворювань Гао Фу  тоді заперечував передачу вірусу від людини до людини.

«Він буквально перекрутив істину, сказавши, що уряд 31 грудня по інтернету всіх сповістив. Я запитала: «Раз ви сповістили, тоді чому лікар Лі Веньлян отримав догану? І потім, що віщали на центральному телебаченні? Як так вийшло, що Гао Фу заперечував передачу (вірусу) від людини до людини. Дайте мені відповідь! Я не помру, поки не вирішу це питання. Заради цього піду до кінця!», — заявила Ян Мінь.

Нагадаємо. Німеччина закликала керівництво Китаю прояснити обставини поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в країні. Австралія – перевірити відповідь ВООЗ на пандемію та деталі походження вірусу. США пригрозили «наслідками». Китай все спростовував.

Спецслужби 5 країн звинуватили Китай у навмисному приховуванні спалаху коронавірусу SARS-CoV-2.

МЗС Китаю заперечує заяви політиків США з претензіями щодо дій Пекіна на початковій стадії пандемії коронавірусу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі