субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Масштабна спецоперація СБУ: затримали адвокатів та місцевого чиновника

Новини

Масштабна спецоперація СБУ: затримали адвокатів та місцевого чиновника

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві оперативники СБУ та Генеральної прокуратури провели сплановану спецоперацію із затримання злочинної групи так званих «чорних реєстраторів».

Учасники угрупування організували багаторівневу схему задля привласнення нерухомого майна державної та комунальної форм власності. Такі дії спричинили збитків у розмірі понад 1,5 мільярдів гривень. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

У результаті спецоперації були затримані семеро фігурантів справи, серед яких троє організаторів схеми та четверо виконавців. Затриманими виявилися двоє адвокатів і колишній керівник органів юстиції у місті Київ.

За словами пана Луценка, правоохоронці сподіваються, що вилучені у представників угруповання документи в подальшому дадуть змогу визначити і роль суддів у прийнятті рішень, необхідних рейдерам.

Нагадаємо. На початку серпня працівники СБУ в Одесі викрили злочинну діяльність державних реєстраторів, колишніх працівників Державної будівельно-архітектурної інспекції та посадових осіб Одеської області. У той же час під Києвом були затримані рейдери, які намагалися захопити агропідприємство, використовуючи підроблені документи. Поліція підозрює участь реєстраторів у цій схемі.