субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Масова загибель птахів у Криму: окупанти звинувачують Україну

Cіпратов Роман


Крим

Масова загибель птахів у Криму: окупанти звинувачують Україну

views1022

08.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

За кілька днів у районі затоки Сиваш загинуло від 6 до 10 тисяч птахів. ЗМІ російських окупантів звинувачують у цьому Україну.

Про це повідомляє Флот2017.

За інформацією видання, про масову загибель птахів місцеві мешканці повідомляли ще минулого тижня, однак окупаційна «влада» замовчувала проблему. Після того, як ситуація набула розголосу, російські ЗМІ почали шукати коріння проблеми в Україні.

Зокрема, окупанти посилаються на загибель понад 2 тисяч птахів у районі заповідника «Асканія-Нова» у січні цього року. Тоді причиною загибелі птахів стало застосування на сільськогосподарських полях препарату на основі бродіфакуму (засіб для боротьби з гризунами). Коментуючи трагедію на Сиваші, російські ЗМІ пишуть про «невідомий вірус» і навіть про «біологічну зброю».

«Там загинули птиці навколоводні, у нас в заповіднику зупиняється дуже небагато таких. Що конкретно сталося з кримського боку це має сказати ветеринарна служба, провівши відповідні аналізи та вживши заходів реагування. Я, до речі, не виключаю, що це може бути спалах пташиного грипу», прокоментував ситуацію директор біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктор Гавриленко.

Відзначається, що на материковій частині України, зокрема, на Херсонщині, подібних випадків загибелі птахів не зафіксовано.