п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Маршрут підозрюваних у справі Шеремета змінили, щоб зробити версію поліції переконливою (відео)

Події

Маршрут підозрюваних у справі Шеремета змінили, щоб зробити версію поліції переконливою (відео)

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Слідчі національної поліції, які проводять розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, змінили маршрут чоловіка та жінки, які підкладали вибухівку під автомобіль загиблого. Це зроблено для того, щоб версія поліції видавалася переконливою.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».  

Вказується, що журналісти видання про такі зміни дізналися з тексту офіційної підозри, яку минулого тижня отримали троє підозрюваних у вбивстві – Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь.

«Після цього Кузьменко та Антоненко залишили місце паркування автомобіля Шеремета П.Г. (…) в подальшому через двори повернулися на вул. О. Гончара, де через провулок Чеховський звернули в квартал між вулицями Бульварно-Кудрявська і Гончара», – йдеться у підозрі.

Однак журналісти мають у своєму розпорядженні відео з камер спостереження, які наочно підтверджують, що маршрут підозрюваних не відповідає описаному у документі: вони пішли далі. Відео додали у цей матеріал.

Таким чином, розслідувачі «Слідства інфо» підкреслюють, що у поліції «скоротили» маршрут, щоб «підігнати» під свою версію, де йдеться про те, що чоловік і жінка, які підкладали вибухівку під машину Павла Шеремета в ніч перед убивством, повернулися у будинок на вул Гончара, 28Б. Поліція наголошує, що саме там на той час мешкав музикант і підозрюваний у вбивстві Андрій Антоненко. Він же неодноразово наголошував, що мешкав у іншому місці.

Згідно з даними, які раніше опублікували поліція та журналісти, у ніч з 19 на 20 липня 2016 року чоловік і жінка вийшли з арки на вулиці Гончара у Києві, пройшли дворами до авто журналіста Шеремета, куди жінка прикріпила вибухівку. Якщо дивитися відео з камер спостереження, то вони залишили місце злочину прилеглими вулицями.

У фільмі «Вбивство Павла» журналісти оприлюднили відео з камер спостереження, яке раніше на показувала поліція. З нього, зокрема, видно, що востаннє пара з’являється на відео на алеї на вулиці Бульварно-Кудрявській, а далі зникла.

Маршрут підозрюваних у справі Шеремета змінили, щоб зробити версію поліції переконливою (відео)

Міністр Арсен Аваков у грудні під час брифінгу оголосив про нові затримання в справі Шеремета. І тоді було оприлюднено саме той маршрут, який показували журналісти у своєму фільмі-розслідуванні, тобто, востаннє пара з’являється на вулиці Бульварно-Кудрявській.

Маршрут підозрюваних у справі Шеремета змінили, щоб зробити версію поліції переконливою (відео)

«Треба зазначити, що квартал, у якому сталося вбивство, – старої забудови й багато вулиць та дворів прохідні наскрізь. Однак ані журналісти, ані поліція раніше не демонстрували відео, яке підтверджувало б, що підозрювані «через двори повернулися на вул. О. Гончара», як зазначено в тексті підозри», – наголошує «Слідство інфо».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі