понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мамі в полоні «ДНР» не дозволили ліки

Новини , Новини окупації

Мамі в полоні «ДНР» не дозволили ліки

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Бойовики «ДНР» відібрали ліки у горлівчанки Марини Чуйкової, яка з 2018 року знаходиться в полоні «ДНР». Про це повідомив її син Артур Чуйков.

Чоловік наголосив, що мама через відсутність необхідних для нормалізації стану гормональних препаратів погано себе почуває.

«Заборонені, з собою їх не дозволили їй взяти, коли перевозили з СІЗО», – сказав Артур Чуйков.

Нагадаємо. Марину Чуйкову бойовики затримали в 2018 році під час перетину блокпостів на непідконтрольній українській владі території. Жінка поверталася від сина з Харкова, але додому не попала – її назвали шпигункою і затримали.

Перший місяць про неї взагалі не було ніякої інформації. Пізніше сини дізналися, що всіх затриманих спочатку тримають в Донецьку на заводі ізоляційних матеріалів, в підвалі, без ліжок, душа і туалету. Згодом Марину Чуйкову перевели в СІЗО.

На початку жовтня цього року «генпрокуратура» самопроголошеної «ДНР» оприлюднила вирок Чуйкової – 11 років позбавлення волі «за шпигунство на користь СБУ» з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму.

Сини Чуйкової заперечують, що вона могла займатися шпигунством.

Артур Чуйков також повідомив, що 18 листопада на окупованій території Донецької області померла їхня бабуся, за якою доглядала його мама і саме тому жінка не могла виїхати звідти раніше.

У минулому році Європейський суд з прав людини зобов’язав уряду України і Росії вжити негайних заходів для звільнення Марини Чуйкової.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі