субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Майже 8% українців називають Росію дружньою країною. Хто став лідером?

Новини , Суспільство

Майже 8% українців називають Росію дружньою країною. Хто став лідером?

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

7,7 відсотків українців вважають Росію другом нашої країни. У списку друзів вона посіла 6 сходинку, трішки випередивши Литву. Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провела компанія «MUSTLOOK електоральна соціологія» у вересні.

Кого ще українці сприймають як друзів на міжнародній арені?

Беззаперечним лідером стала Польща, за яку віддали голоси майже третина всіх учасників опитування – 32,5%. За нею з результатом 21,3% йдуть США, наступна Німеччина набрала 17% голосів. Її наздоганяє Білорусь з 15%.

В середині рейтингу щільно розмістились Франція, Росія, Литва та Канада – вони набрали від 8,1 до 7,1%. Заключні в десятці Англія (5,1%) та Грузія (4,4%).

Деякі результати дивують, але для кожного з них соціологи мають своє пояснення. Очевидно, що незважаючи на сильну українську діаспору в Канаді, бренд цієї країни у нас менш потужний, ніж такої близької сусідки, як Польща. Тож і згадують її рідко.

Що стосується такої «дружньої» Росії, то хочеться запитати, як вона взагалі потрапила у десятку. Але треба визнати, що десять чи навіть шість років тому вона б розмістилася набагато вище.

Для дослідження ставилось відкрите запитання з проханням назвати три найбільш дружні країни. Варіанти відповідей не пропонувались.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі