понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Майор ЗСУ, який критикував Зеленського і отримав догану, подав у відставку

Події

Майор ЗСУ, який критикував Зеленського і отримав догану, подав у відставку

views110

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Майор ЗСУ Роман Ковальов, який раніше написав пост в Фейсбуці, де розкритикував президента України Володимира Зеленського і отримав догану, написав рапорт про відставку.

Про це повідомляє «Обозреватель» і додає копію документів.

У повідомленні вказується, що рапорт був написаний вчора, 5 квітня, на ім’я Командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

«У період з 15.01 по 20.01. 2020 за вашим наказом №29 від 15.01.20 з метою з’ясування причин та обставин висвітлення мною в соцмережі Фейсбук повідомлення негативного характеру на адресу президента України було призначено службове розслідування, що є порушенням моїх прав і свобод» , – йдеться в документі.

За словами майора, його не ознайомили з підставами проведення службового розслідування. Не був він ознайомлений з актом службового розслідування і пізніше.

«Вашим наказом №46 від 23.01.2020 за висвітлення мною в соцмережі Фейсбук, повідомлення негативного характеру на адресу президента України було накладено дисциплінарне стягнення «сувора догана», що було порушенням моїх прав і свобод, гарантованих ст. 34 Конституції України”, – відмічено в рапорті.

Він також підкреслив, що пройшов атестацію у 2019 році і за підсумками був рекомендований на просування по службі на вищу посаду і зарахований в резерв. Замість цього та попри це його навпаки перевели на посаду нижче, що порушило умови контракту з Міноборони.

Крім того, він вказує на порушення контракту і під час перебування в Головному військовому госпіталі Києва, де лікар проігнорував його скарги на стан здоров’я і відмовив у допомозі.

Ковальов також підкреслив, що за час несення служби йому так і не видали посвідчення офіцера ЗСУ.

Нагадаємо. 9 березня 2020 року Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом офіцера, який отримав сувору догану за пост з критикою Президента Володимира Зеленського на особистій сторінці у Facebook. Майор вимагає відкритого процесу, судових дебатів та уваги ЗМІ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі