субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Маєток Ахметова у Криму виставили на аукціон

Новини , Новини окупації

Маєток Ахметова у Криму виставили на аукціон

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російський «уряд» окупованого Криму виставив на аукціон маєток в Ялті, що знаходився у власності українського бізнесмена та олігарха Ріната Ахметова. «Дача Якова Жуковського «Новий Кучук-Кой», побудована у 1902-1913 роках і розташована у селищі Паркове, піде з молотка.

Про це повідомляє російське інформагентство «РІА Крим» з посиланням на розпорядження уряду Криму.

«Надати згоду на відчуження шляхом проведення аукціону, відкритого за складом учасників і форми подачі пропозицій, нерухомого майна та інших споруд, розташованих за адресою: Крим, Ялта, селище міського типу Паркове, шосе Паркове, б.14 А».

Початкова мінімальна вартість лота становить 1,8 млрд. рублів.

Зазначається, що на продаж виставлені гостьовий будинок площею понад 3,3 тис.м2, а також їдальня, майданчики для відпочинку тощо.

Однією з вимог до проведення аукціону є внесення завдатку в розмірі не менше половини від початкової вартості лота, який не підлягає поверненню в разі відмови переможця аукціону від укладання договору купівлі-продажу майна.

Крім того, майбутній власник повинен виконувати вимоги охоронних зобов’язань щодо розташованих пам’яток культурної спадщини, серед яких: дачний будиночок Якова Жуковського, барельєфи «Сон» і «Пробудження» на південному фасаді будинку садівника і парк.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі