субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міжнародні експерти оприлюднили докази збройної агресії Росії в Україні (ФОТО)

Наталя


Російська агресія , Події , Озброєння та техніка

Міжнародні експерти оприлюднили докази збройної агресії Росії в Україні (ФОТО)

views433

06.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міжнародні експерти оприлюднили звіт, який є прямим доказом використання бойовиками на тимчасово окупованій території Донбасу озброєння та військової техніки з РФ.

Про це повідомив пресцентр Служби безпеки України із посиланням на звіт міжнародної неурядової організації «Conflict Armament Research» «Зброя війни в Україні. Трирічне дослідження постачань озброєння у Донецькій та Луганській областях».

«На 230-ти аркушах цього дослідження міститься значний масив фактологічних даних, які є беззаперечним свідченням використання незаконними збройними формуваннями на тимчасово окупованій території України в Донецькій і Луганській областях озброєння та військової техніки саме російського походження», — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, за три роки експерти опрацювали значний обсяг даних про озброєння та боєприпаси виробництва РФ в ОРДЛО. Зокрема дослідили десятки реальних видів стрілецької зброї, боєприпасів, протипіхотних мін, гранатометів та переносних зенітно-ракетних комплексів.

Зазначається, що така робота зроблена аби донести світовій спільноті об’єктивну та неупереджену інформацію про характер та походження зброї на Сході України.

У СБУ підкреслили, що міжнародній організації збирати докази російської збройної агресії на Донбасі допомагали такі українські відомства, як Міноборони, МВС, Офіс Генпрокурора, Нацгвардія, Нацполіція та Державна прикордонна служба України.

Також СБУ надалі планує спільно з МЗС України поширювати докази незаконного постачання озброєння та військової техніки в Україну з Росії.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі