понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони зупинило спробу рейдерського захоплення частини столичного військового містечка

Наталя


Події

Міноборони зупинило спробу рейдерського захоплення частини столичного військового містечка

views870

05.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві викрито схему рейдерського захоплення земельної ділянки та будівлі військового містечка Голосіївського району.

Про це повідомив пресцентр Міністерства оборони України.

Згідно з даними, комерційна структура намагалась незаконно переоформити на себе частину військового містечка у столиці, шляхом реєстрації військового майна за адресою, якої не існує.

«У вересні 2021 р. під час моніторингу Публічної кадастрової карти України на території військового об’єкту було виявлено земельну ділянку, загальною площею близько 0,5 га зареєстровану за комерційною структурою. Міноборони моментально почало встановлювати всі обставини незаконного вибуття земель оборони у столиці. Виявилось, що не чистими на руку ділками було виведено із державної власності не лише землю, а й будівлю шляхом їх реєстрації за неіснуючою адресою», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що «двійник» був зареєстрований за суб’єктом господарювання у травні 2020 року на підставі фіктивного договору, який нібито був укладений у 2003 році, та технічного паспорту з ідентичними характеристикам будівлі військового містечка. За дивним збігом обставин протягом 18 років ці документи десь «приховували».

За інформацією, встановивши обставини рейдерського захоплення земель оборони та військової нерухомості, Міноборони через Антирейдерську комісію Мінюсту скасувало протиправну реєстрацію речових прав на цю будівлю та повернуло військове майно у власне користування.

Також відомо, що державному нотаріусу, який проводив незаконну реєстрацію, закрили доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Паралельно, Міноборони через Держгеокадастр з Публічної кадастрової карти України видалило відомості про цю земельну ділянку.

Наразі правоохоронці вивчають всі обставини та надається правова кваліфікація діям осіб, причетним до спроби виведення військового майна у Голосіївському районі Києва з державної власності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі