субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони заборгувало майже 1 мільярд гривень на виплати військовослужбовцям

Наталя


Економіка , Новини , Українська армія

Міноборони заборгувало майже 1 мільярд гривень на виплати військовослужбовцям

views276

08.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони України заборгувало майже 1 мільярд гривень на грошові виплати військовим ЗСУ. З початку 2021 року борг виріс майже в три рази.

 

Про це повідомило видання «Військовий кур'єр» із посиланням на офіційний документ, а саме доповідь керівнику Генштабу датовану 25 травня поточного року.

 

Згідно з документом, посадова особа характеризує ситуацію з виплатами додаткових видів грошового забезпечення як критичну.

 

«Доповідаю, що в Збройних силах України відбувається критична ситуація з виплати додаткових видів грошового забезпечення … що спричиняє напруження в військових колективах та сім’ях військовослужбовців», — йдеться у повідомленні.

 

За даними, вказана заборгованість, станом на 1 січня 2021 року, складала майже 351 млн грн, а на 15 травня вже 950 млн грн, тобто зросла майже в три рази.

 

Окрім того, зазначається, що Генеральний штаб та Командування Збройних сил відповідно до цього документа намагаються розв’язати проблему, проте розпорядником коштів є Міноборони.

 

«Що ж робить Міністерство оборони? – Воно «вживає міри щодо збалансованого наближення бюджетних асигнувань» і виділяє на погашення заборгованості всього 322 млн грн з потрібних 940. Саме так зазначено в у листі вих. номер 220/3341 від 20.05.2021. На фоні нещодавніх скандальних публікацій про те, як Міноборони намагається погодити через профільний комітет Верховної ради закупівлю люксових лімузинів, совкових краваток та сорочок для параду на суму що, мабуть, перевищує сто мільйонів гривень, такий атракціон великої щирості виглядає просто цинічно», — коментує ситуацію «Військовий кур'єр».

 

Також у виданні повідомили, що станом на сьогодні, вже спрямовано кілька запитів щодо ситуації з утриманням грошової виплати військовим ЗСУ на адресу Міністерства оборони, однак жодної відповіді не одержано.  

Коментарi (0)