вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Литовські компанії мають намір вкладати гроші у Донбас

Економіка , Новини

Литовські компанії мають намір вкладати гроші у Донбас

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На сьогоднішній день вже є литовські компанії, які цікавляться можливостями інвестувати в Донбас.

Про це повідомив посол Литви в Україні Марюс Януконіс на круглому столі «Реінтеграція Донбасу. Європейський погляд», який проходив у Краматорську Донецької області.

Він підкреслив, що за останні кілька років Литва побачила покращення на цій території Донбасу і саме тому сюди будуть залучатися інвестиції.

«За кілька років ми бачимо тут (на території Донбасу, яка контролюється Україною – ред.) і кращі дороги, бачимо кращу і іншу інфраструктуру. І це буде залучати бізнес, інвестиції сюди. І я вже маю приклади литовських компаній, які ще обережно, але вже цікавляться можливостями роботи тут», – сказав Януконіс.

Також він повідомив, що на Донбасі зараз дуже багато бізнесменів та громадських організацій, які мотивовані та мають активну позицію. Більш того, вони насправді хочуть працювати для цього регіону.

«Всі ці фактори створюють стабільність. І ми її бачимо», – підкреслив дипломат.

Незважаючи на те, що війна в країні продовжується, він зазначає, що дуже важливо вже зараз починати створювати кращу реальність та змінюватися. Марюс Януконіс впевнений, що на території Донбасу, яка контролюється Україною, спочатку треба створювати контраст з окупованою частиною, щоб це була приваблива територія для людей. І наголошує, що це є одним з головних завдань для влади.

«Балтійські країни не є великими донорами, Польща трохи більше, але ми також хочемо конкретними діями приєднатися до допомоги людям, які живуть тут», – додав посол.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі