четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лише п’ять нардепів-мажоритарників з Донеччини привітали у Фейсбуці з Днем прапора

Суспільство

Лише п’ять нардепів-мажоритарників з Донеччини привітали у Фейсбуці з Днем прапора

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора України. Це офіційне державне свято, присвячене одному з символів України. Державні символи: герб, гімн та прапор визначені у Конституції країни.

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року, яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

Дуже багато людей в країні, поважаючи свій прапор, вітають один одного. У різних містах пройшли або проходять заходи, присвячені цьому дню. Громадяни України використовують соціальні мережі для того, щоб відзначити цей день. Є у соціальних мережах і вітання від політиків, діючих народних депутатів.

Ми вирішили проаналізувати, чи всі народні обранці від Донеччини, які пройшли по мажоритарних округах до Верховної Ради, згадали про цей день і привітали своїх виборців у соціальній мережі Фейсбук.

Всього від Донецької області пройшло 12 народних обранців до вищого законодавчого органу України.     

 Хто з депутатів проігнорував важливе державне свято?

Федір Христенко (фракція «ОПЗЖ») – останнє повідомлення у Фейсбуці 2 липня з написом: «Спасибо медикам». Про День прапора жодної згадки.    

Юрій Солод (фракція «ОПЗЖ») не привітав, останнє повідомлення у Фейсбуці вітання зі Спасом. 

Олександр Ковальов (самовисуванець, член депутатської групи «Довіра») – жодної згадки про день одного з трьох державних символів.  

Євген Яковенко (заходив до парламенту від «Батьківщини», зараз позафракційний). На сторінці Фейсбук його штабу, немає жодної згадки про цей день. 

Вадим Новинський (йшов до Ради від партії «Опозиційний блок», зараз позафракційний). Жодної згадки про день державного прапору на сторінці у Фейсбук. Зате є поздоровлення митрополиту Онуфрію з УПЦ МП.  

Валерій Гнатенко (фракція «ОПЗЖ») жодної згадки про День прапора. Останній допис на його сторінці про шашлики.

Володимир Мороз (фракція «ОПЗЖ»). У цього нардепа на сторінці у Фейсбук останнє вітання з Днем фермера, датоване 19 червня.

Депутати, що привітали своїх виборців з Днем державного прапора

Максим Єфімов (самовисуванець, член депутатської групи «Довіра»). Привітав з Днем прапора і виклав фото, де його вітряки підсвічені кольорами державного прапора.  

Муса Магомедов (балотувався від «Опозиційного блоку», зараз позафракційний) привітав людей зі святом на своїй сторінці. 

Руслан Требушкін (йшов на вибори від «Опозиційного блоку», зараз не входить до будь якої фракції). Є привітання на сторінці Фейсбук з Днем Державного прапора.     

Сергій Магера (йшов на вибори від «Опозиційного блоку», зараз позафракційний). На офіційній сторінці цього нардепа є вітання з Днем прапора.

Дмитро Лубінець (самовисуванець, член депутатської групи «За майбутнє»). На його сторінці є привітання з Днем прапора.  

Таким чином, з 12 нардепів, які є у ВР від Донецької області лише 5 нардепів згадали у Фейсбук про існування державного свята, присвяченого прапору України.           

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі