вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лише два депутати внесли 7,5 з 13 тисяч правок до «антиколомойського» законопроєкту

Економіка

Лише два депутати внесли 7,5 з 13 тисяч правок до «антиколомойського» законопроєкту

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До законопроєкту «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» внесено понад 13 000 правок. З них один депутат подав відразу 6 000, а інша нардепка – 1 500. І це не «Батьківщина».

Такі невтішні дані наводить «Центр протидії корупції» на сторінці в Фейсбук 

Зокрема, вказується, що «Слуги Коломойського» поставили абсолютний рекорд Верховної Ради. А двоє з них, мабуть, побили й будь-які рекорди по внесенню правок від одного депутата за всі часи існування.

Героями стали народні депутати Антон Поляков та Ольга Василевська-Смаглюк.

«Народні депутати Антон Поляков і Ольга Василевська-Смаглюк подали 7500 поправок до другого читання закону про банки, який заборонить повернення Приватбанку колишньому власнику Ігорю Коломойському. 13 000 (!) правок до антиколомойського законопроєкту! Слуги Коломойського поставили абсолютний рекорд Верховної Ради. І це ще не фінальна кількість правок», – йдеться в повідомленні.

Також ЦПК обіцяє з’ясувати прізвища ще двох депутатів з групи Коломойського і також зробити їх мегапопулярними. Вже не в Верховній Раді, а в Україні взагалі.

«Рекордсменом став виключений з фракцій “Слуга Народу” Антон Поляков (ліворуч), який подав аж 6000 правок! Близько 1500 правок подала інша слуга Коломойського – Ольга Василевська-Смаглюк Ще двоє депутатів з групи Коломойського, прізвища яких з’ясовуємо, подали ще по півтори тисячі правок», – написали в ЦПК.

Лише два депутати внесли 7,5 з 13 тисяч правок до «антиколомойського» законопроєкту

І додали, що заради задоволення Коломойського ці нардепи наближують Україну до дефолту. Власне, до того, чого прагнув і сам Коломойський.

«Негідники роблять все, щоб віддалити нас від допомоги МВФ. Все, щоб наблизити країну до дефолту. Все, щоб задовольнити Коломойського», – підсумували вони.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі