понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Львівський державний завод «ЛОРТА» модернізував комплекс «Оболонь-А»

Технології

Львівський державний завод «ЛОРТА» модернізував комплекс «Оболонь-А»

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На державному підприємстві «ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЗАВОД «ЛОРТА» модернізовано перспективний комплекс автоматизованого управління артилерійськими підрозділами «Оболонь-А».

Про це повідомив Український мілітарний портал.

Цей комплекс дозволяє ефективно керувати вогнем артилерійської батареї, дивізіону в автоматичному режимі, здійснюючи планування вогню, передання цілевказування кожній окремій бойовій одиниці. Також, завдяки використанню комплексу розгортання бойових машин з маршу та відкриття артилерійського вогню можливе вже за лічені секунди.

Раніше, стокова версія КАУ «Оболонь-А» обладнувалася панорамним прицілом ПНК-6 розробки та виробництва державного підприємства НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС “ФОТОПРИЛАД” м. Черкаси. Завдяки цьому приладу командир комплексу міг виявити цілі на відстані до 9500 метрів у день, та до 4000 метрів у ночі та оперативно передати відповідну інформацію про їх місцезнаходження артилерійським розрахункам.

Після модернізації на КАУ «Оболонь-А» встановлено новий панорамний трьохканальний приціл, що має телевізійний та телевізійні канали, далекомір і кутовий привід високої точності. Завдяки новому обладнанню, встановленому на комплексі, значно збільшилася відстань ефективного виявлення цілі. Від тепер командир має змогу зафіксувати об’єкт на відстані до 15 кілометрів. Покращення тактико-технічних характеристик комплексу досягається виробниками за рахунок використання елементної бази провідних іноземних виробників військової техніки.