неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лукашенко заявив, що навіть при належному запиті не віддав би «вагнерівців» Україні

За кордоном , Події

Лукашенко заявив, що навіть при належному запиті не віддав би «вагнерівців» Україні

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За словами Олександра Лукашенко, навіть при відповідному запиті з боку українських властей, він все одно не видав би затриманих бойовиків ПВК «Вагнера» Києву.

Про це повідомив головний редактор радіостанції «Говорить Москва» Роман Бабаян, який брав участь в інтерв’ю з Лукашенком.

Він зазначив, що спитав би бойовиків, а потім відправив до Росії.

«І тут я йому (Лукашенку – ред.) задаю питання, я кажу: «Олександр Григорович, а якщо б приїхав, припустімо, український прокурор і привіз би вам якісь папери», – тобто я мав на увазі видачу, – на це він сказав: «Ні, я б все одно, незважаючи ні на що запитав би цих людей, куди вони хочуть виїхати, і якщо б вони сказали, що хочуть виїхати в Росію, я б віддав розпорядження, щоб вони поїхали в Росію», – сказав журналіст в ефірі радіостанції «Говорить Москва».

Нагадаємо. 29 липня під Мінськом сили спецпідрозділу «Альфа» КДБ і міліції  затримали 32 бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера. Також на півдні країни було знайдено та затримано ще одну людину. Всього відомо про прибуття 200 російських бойовиків.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що втручання найманців у справи країни було очікуваним і викликав послів з Росії та України через те, що всі затримані мають російські паспорти, але частина з них – українське громадянство.

31 липня Офіс Генерального прокурора звернувся до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь із запитами про тимчасовий арешт осіб, які 29 липня були затримані правоохоронними органами цієї держави.

Згодом Лукашенко заявив про досягнуту домовленість з російським колегою Володимиром Путіним з приводу 33 бойовиків російської ЧВК «Вагнер».

Затриманих у Білорусі бойовиків ПВК «Вагнер» відправили до Росії. 32 «вагнерівця» повернулися, а ще одна людина має не тільки російський паспорт, а й білоруське громадянство, тому залишилася на території республіки Білорусь.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі