четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Луганському підприємцю повідомлено про підозру у фінансуванні окупантів

Події , Політика

Луганському підприємцю повідомлено про підозру у фінансуванні окупантів

views1698

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Луганська обласна прокуратура повідомила про підозру керівнику виробничого підприємства на території окупованого Луганська у фінансуванні так званої «ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної прокуратури.

Голові наглядової ради підприємницької установи інкримінується фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. На даний час її оголошено у розшук.

«У 2015 році підозрювана зареєструвала в так званих «державних органах» окупаційної адміністрації Російської Федерації публічне акціонерне товариство, яке раніше функціонувало під іншою назвою. Підприємство дотепер займається виробництвом та реалізацією продовольчих товарів на непідконтрольній органам державної влади території Луганської та Донецької областей, а також поставками до РФ через неконтрольовану ділянку державного кордону України», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, частина коштів, отриманих від реалізації продукції, у вигляді «податків» перераховується у так званий «бюджет ЛНР». Обсяг фінансування окупаційної адміністрації лише за останній період складає близько 1 млн грн.

Досудове розслідування триває.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі