четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Луганський центр екстреної меддопомоги отримав 10 реанімобілів

Константинова Ольга


Суспільство , Події

Луганський центр екстреної меддопомоги отримав 10 реанімобілів

views167

12.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

КНП «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав 10 спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги класу «В» підвищеної прохідності.

Як повідомляє Луганська облдержадміністрація, урочисте вручення ключів та сертифікатів відбулось 11 жовтня у Сєвєродонецьку.

«Я задоволений тим, що дуже вчасно – під час чергової хвилі пандемії коронавірусу до нас надійшли десять чудових автомобілів. Сьогодні транспорт отримають громади області і відразу почнуть працювати. Впевнений, що завдяки цьому можна буде рятувати здоров’я та життя людей. Сподіваюсь, що медичні працівники будуть з комфортом швидко доїжджати як до хворих, так і довозити їх до лікарень. Також пам’ятаємо, що нам ще потрібна така техніка, тож будемо працювати, щоб і надалі покращувати медичний автопарк», – привітав присутніх очільник Луганської області Сергій Гайдай.

Нові реанімобіліі розподілені наступним чином:

Лисичанський регіональний напрямок – Попаснянська та Карбонітська підстанції,

Старобільський – Білолуцький та Лозно-Олександрівський пункти постійного базування бригад, Марківська, Білокуракинська та Новоайдарська підстанції,

Рубіжанський – Красноріченський, Нижньодуванський та Містківський пункти постійного базування бригад.

На закупівлю транспорту витратили два мільйони триста тисяч гривень. Реанімобілі мають максимальну комплектацію, апаратури достатньо, щоб надавати допомогу у самих складних умовах у найвіддаленіших районах. Вони повністю відповідають вимогам сучасної медицини та нормативним документам.

 

Коментарi (0)