п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лубінець заявив, що на підконтрольній Україні території Донбасу має з’явитися аеропорт

Економіка

Лубінець заявив, що на підконтрольній Україні території Донбасу має з’явитися аеропорт

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відсутність транспортної інфраструктури, в тому числі й відсутність аеропорту, негативно позначається на залученні інвестицій на Донбас.

Про це заявив глава Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубінець під час відеоконференції на тему: «Економіка як драйвер реінтеграції: Яка модель розвитку потрібна Донецькій та Луганській областях?», передають «Донецкие новости».

На його думку, потрібно прийняти два закони:

  • Перший – якщо бізнес на Донбасі створює робочі місця і ввозить засоби виробництва, то для нього потрібно не просто спрощувати оплату ПДВ ввізного, а потрібно, щоб не сплачувалися податкові мита.
  • Другий закон повинен стосуватися виведення капіталу – саме такий закон дозволить розвивати виробництво як в цілому в Україні, так і окремо в Донецькій і Луганській областях.

«Ми повинні розуміти, що на території Донецької та Луганської областей є особливості. Луганська область вимагає втілення в життя серйозного інфраструктурного проєкту, пов’язаного із залізницею. Таку постанову у Верховній Раді зареєстровано – 4145, вона буде прийнята», – заявив він.

Глава Комітету ВРУ також зазначив, що підконтрольній українському урядові території Донбасу має бути аеропорт.

«По Донецькій і Луганській області немає жодного аеропорту, і постійно піднімається питання – його потрібно відкрити. Повірте, привезти інвестора, коли ти його привозиш в Запоріжжя або Харків, а потім везеш кілька годин в Донецьку або Луганську область – це не сприяє розвитку», – додав він.

Також Лубінець зазначив питання по роботі Маріупольського порту, через який можна вивозити продукцію.

«Через Керченську протоку. Однак РФ створює додаткові негаразди для роботи порту», ​​– сказав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі