четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лія Ахеджакова про війну в Україні: "Навіки посварилися два колись дружніх народи"

Андрій Кущенко


Суспільство

Лія Ахеджакова про війну в Україні: "Навіки посварилися два колись дружніх народи"

views1111

26.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російська актриса Лія Ахеджакова, яка з першого дня повномасштабного вторгнення підтримувала Україну, висловилася про війну. За її словами, навряд чи українці зможуть коли-небудь пробачити росіян за всі скоєні ними звірства.

"Минуло рівно два місяці з того проклятого 24 лютого, коли президент Росії Володимир Путін оголосив про проведення так званої "спецоперації" на території незалежної, суверенної, демократичної України. Відтоді і за весь цей час змінилося багато. Але в першу чергу змінилося те, що особисто для мене є болісним питанням – відносини між росіянами і українцями, між двома країнами. І ці відносини вже, швидше за все, ніколи не будуть колишніми. А якщо і будуть, то через десятки або навіть сотні років. Точно, як я вже говорила, не при моєму... можна навіть так сказати: точно не за нашого життя", - написала Ахеджакова.

Вона додала, що два народи посварилися через президента РФ Володимира Путіна, через його комплекси і страхи.

"Якщо тільки на мить вдуматися в ситуацію: через одну людину, яка вирішила таким кривавим методом догодити собі, дати людям страждання через якісь власні комплекси, страхи та інше, навіки посварилися два, колись, дружніх народи, які пліч-о-пліч билися з фашистсько-нацистською нечестю. А сьогодні нащадки тих, хто гинув заради миру в усьому світі, влаштовують ще одну криваву бійню, вбиваючи жінок і дітей, людей похилого віку і просто мирних жителів, які нічого не зробили Росії", - додала Лія.

Крім того, вона стурбована тим, що росіяни закривають очі на всі звірства окупантів в Україні.

"Найстрашніше, що росіяни закривають на це очі, продовжуючи влаштовувати "дискотеки" в своїх рожевих окулярах і думаючи, що їх "великий" лідер святий, списуючи звірства в Бучі на якихось уявних нацистів в Україні, не замислюючись про те, ким же є ті, хто прийшов на чужу землю від імені російської армії і російського народу вбивати", - підсумувала актриса.