вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Людмила Денісова планує відвідати українських політв’язнів в тимчасово окупованому Криму та РФ

Політика

Людмила Денісова планує відвідати українських політв’язнів в тимчасово окупованому Криму та РФ

views53

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова планує відвідати громадян України, які незаконно утримуються у Російській Федерації та тимчасово окупованому Криму. Про це вона сказала під час презентації першого етапу кампанії «Депутате, допоможи бранцям кремля!»

«Я звернулась до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням допустити мене до усіх громадян України, які незаконно утримуються в слідчому ізоляторі №1 у місті Сімферополі та виправній колонії у цьому ж місті», – зазначила Людмила Денісова.

Вона уточнила, що вже отримала відповідь від Москалькової, в якій зазначено, що Уповноважений з прав людини в РФ направила лист до «ФСИН России» щодо погодження можливості українському Омбудсману здійснити такі візити.

Денісова також звернулась до директора «ФСИН РФ» та керівників пенітенціарних закладів у Башкортостані, де утримуються 12 громадян України, з відповідними листами щодо здійснення візиту до них.

«Підтримую ініціативу взяти під опіку кожного бранця Кремля, а ще краще – усю його родину. Офісом Омбудсмана була проведена робота, за результатами якої ми встановили, що у 130 осіб, які незаконно переслідуються за політичними мотивами агресором, є 186 неповнолітніх дітей віком до 18 років: 174 – в Криму та 12 – на підконтрольній українському Уряду території. Я зверталася до Президента, Першої леді, Прем’єр-міністра, міністрів, голів міст та облдержадміністрацій із закликами допомогти цим родинам», – заявила Уповноважений ВРУ з прав людини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі