понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Людям все одно, питання мови в людей немає: Полякова вважає, що це все політика

Суспільство

Людям все одно, питання мови в людей немає: Полякова вважає, що це все політика

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Співачка Оля Полякова прийшла у захват від свого нещодавнього концерту у Львові, на який зібралися понад 30 тисяч людей. І заявляє, що мовного питання в Україні взагалі не існує, а це все – політика.

Про це співачка повідомила в ефірі програми «Право на владу».

До такого висновку вона дійшли через те, що жителі україномовного міста співали на концерті її російськомовні пісні.

«Це прекрасний був концерт. Ви знаєте, 35 тисяч людей, які в унісон співають свої пісні російською мовою, я думаю, дуже гарно ілюструють, що питання мови в людей немає. Це розпалюється в політичному полі, на телебаченні. В житті цього немає. Людям все одно», – сказала Полякова.

І додала, що людям важлива лише «ментальна мова».

«Вони готові співати з тобою будь-якою мовою, підтримувати тебе, якщо ти розділяєш їхні цінності, якщо ти говориш з ними однією ментальною мовою», – вважає співачка.

Розповіла Полякова і про свої гастролі у США та Канаді. За її словами, на концерти прийшла українська діаспора. І ходять «на мене тільки українці».

«На мене ходять тільки українці. І в мене російськомовні пісні. І вони також вщент набивали мені зали і співали всі мої пісні. І їм було все одно, що я співаю російською мовою, тому що вони мене сприймають українською співачкою, якою я є», – підсумувала Полякова.

А потім вдруге, для тих, хто не зрозумів, заявила, що мовне питання в Україні існує тільки в політичній площині – і для того, щоб відволікти людей від чогось важливого.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі