п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Людей не залишать напризволяще. Добробати займуть позиції у випадку виведення ЗСУ

Новини , Російська агресія , Суспільство

Людей не залишать напризволяще. Добробати займуть позиції у випадку виведення ЗСУ

views146

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник командира «Української добровольчої армії» Дмитра Яроша Андрій Гергерт заявив, що добровольці займуть позиції українських збройних сил у разі відведення військ з лінії розмежування з ОРДЛО.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ATR.

«Як головнокомандувач, президент, звичайно, може віддавати наказ про відведення, про демілітаризовану зону, а ми заявляємо — з війни не підемо. Там, де він відведе війська, ми зайдемо, заведемо тисячі людей. Через «добровольців» пройшло близько 20 тисяч осіб, тільки через мій підрозділ пройшло декілька тисяч, оголошено повну мобілізацію, ми жодного метра української землі не віддамо», — заявив пан Гергерт.

Крім того, пан Гергет від імені всіх добровольців заявив, що вони проти того, що «шепоче Путін», оскільки «все, чого він хоче, веде до розвалу нашої країни та її окупації».

«Все, що хоче Путін, і той шлях, який він обрав, і ту тактику, яку він сьогодні вибрав, він реалізує. Чим швидше президент Зеленський це зрозуміє, тим краще», — підкреслив військовик.

Гергерт також зажадав зустрічі із Зеленським, додавши, що чим швидше вона відбудеться, тим швидше почнуться «переможні процеси в цій війні».

Дмитро Ярош разом з однодумцями створив «Добровольчу армію» після того, як вони покинули «Правий сектор» наприкінці 2015 року. До складу формування входять 5-ий та 8-ий батальйони, а також  медичний батальйон «Госпітальєри».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі