понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лиманське напівкільце для ворога: пропагандист розповідає про «польських та натовських  найманців»

Олександр Слов'янець


Події

Лиманське напівкільце для ворога: пропагандист розповідає про «польських та натовських найманців»

views1419

29.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російський пропагандист Семен Пєгов знімає пафосне відео про героїчну оборону смт Дробишеве, що в передмісті поки що окупованого Лиману,  та підтверджує, що російські підрозділи вже перебувають у напівкільці. Правда жодного героїчного кадру у відео нема.

У цьому ж відео просувається один з головних наративів російської пропаганди - «про війну Росії з НАТО».

Пєгов заявляє, що  зеленка та  поля поруч з населеним пунктом просто «кишать» «польськими найманцями» та «представниками інших країн НАТО». Жодного доказу цього твердження пропагандист, звичайно, не наводить.

Взагалі, ситуація на Лиманському напрямку для ворога складається досить погано. Окупанти, скоріш за все, очікували, що Сили оборони України будуть брати штурмом Лиман та Дробишеве в лоба. І досі очікують цього, щоб все було в стилі такого собі Сталінграду. 

Наразі Сили оборони України обходять лиманське вороже  угрупування з двох боків. Мета цих маневрів:  перерізати  дороги, які зв’язують цей пункт оборони з окупованою частиною Луганщини.

Одна з доріг у напрямку Сватове через Зелену Долину, Нове, Катеринівку вже перерізана. Залишається, поки умовно вільна, дорога через Зарічне та Терни на Сватове та Кремінну. Але й ці дороги вже під вогневим контролем ЗСУ. Тим більш, що є певні дії Сил оборони України в напрямку Ямполя.  Це теж може привести до перерізання дороги на Кремінну.

З лексикону пропагандистів вже зник термін «Оскільський фронт», бо, попри гучні заяви, фронту по лінії річки Оскіл та Оскільського водосховища в окупантів вже нема.       

Нагадаємо, про черговий «косяк» російської пропаганди на всевдореферендумі.               

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі