п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ліквідація військової прокуратури в сучасних умовах неприпустима

Новини

Ліквідація військової прокуратури в сучасних умовах неприпустима

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У суспільстві гостро відреагували на намір Офісу Президента ліквідувати військову прокуратуру. Зокрема, з відповідною заявою виступили представники Тероборони Миколаївщини. 

В документі йдеться про те, що виступати з подібною ініціативою можуть тільки люди, які погано уявляють реальний стан справ у війську. Активісти тероборони ставлять дуже важливі питання.

  • Чи ми не маємо фактів дезертирства з лав ЗСУ?
  • Чи припинено зловживання посадовими особами, які мають відношення до армії?
  • Чи перестали красти пальне та військове майно?
  • Взагалі – чи в країні вже наступив мир?

В умовах війни ніхто краще військових прокурорів не розуміє механізм вчинення подібних злочинів. Тож саме на них полягає обов’язок захистити інтереси держави. Адже військова прокуратура відрізняється від інших правоохоронних органів не тільки назвою. Головним чином це кадри – професіонали, які вболівають за те, що роблять, які стоять на захисті закону незважаючи на серйозний спротив.

Завдяки діяльності військової прокуратури до кримінальної відповідальності вже притягнуто 263 особи, в тому числі 68 громадян РФ. Серед них 21 чиновник, 18 високих військових чинів та 18 працівників суддівського корпусу.

Разом з Генеральною військовою прокуратурою суспільство сподівається, що реформи, які оголосили в Офісі Президента, матимуть зважений характер. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі