середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лікар-переселенець з Донецької області, який знайшов прихисток на Волині, розповів про останню робочу зміну на попередньому місці роботи

Олександр Попов


Суспільство , Переселенці

Лікар-переселенець з Донецької області, який знайшов прихисток на Волині, розповів про останню робочу зміну на попередньому місці роботи

views141

31.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Враженнями від останньої робочої зміни на попередньому місці роботи поділився лікар-переселенець Сергій Хоружний з Маріуполя, який вже майже рік працює у територіальному медоб'єднанні на Волині.

Про це повідомляє Суспільне.

Із восьми медзакладів, які були у Маріуполі, говорить лікар, лише три не зазнали значних руйнувань, а сучасний корпус лікарні, де він працював, – повністю знищений.

Востаннє Сергій Хоружий вийшов на зміну у лікарні рідного міста 27-го лютого.

"Коли я вже здавав зміну, після восьмої, стали появлятися перші люди з кульовими пораненнями. Хірурги брали людей з кульовими пораненнями кінцівок. Ті, хто прийшов в лікарню, не змогли вже вийти, вони організували цілодобові пости, і працювали практично безвиїзно", – пригадує лікар.

Зі слів Сергія Хоружого, з кожним днем обстріли Маріуполя ставали більш інтенсивними. Травми людей, які поступали до лікарні, теж ставав важчим: "Через кілька днів стали прилітати літаки з великими бомбамиВони пробивали дім від даху донизу, до підвалу. Всіх, хто був – накривало там, і взривною хвилею і обломками".

Чоловік розповідає: російські військові взяли місто в оточення та нікого не випускали."Люди переміщалися містом на свій страх і ризик", – додає лікар, – багато побитих автівок стояло по узбіччях, люди лежали.

Сергій Хоружий виїхав з родиною із Маріуполя в середині березня.

Переїхавши на Волинь, Сергій Хоружий одразу влаштувався у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Володимирського медоб’єднання. Його син – військовий медик, зараз перебуває у лавах Збройних Сил. Вони бачилися востаннє рік тому.

Як розповіла Суспільному фахівчиня зв’язків з громадськістю Володимирського медоб’єднання Вікторія Михалевич, від початку повномасштабної війни, до них на роботу влаштувалося 20 переселенців-медиків. Зараз у госпіталі працює вісім медиків з інших регіонів України.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі