вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лікар-інфекціоніст про школи і коронавірус: Скоро почнеться природній відбір

Лікар-інфекціоніст про школи і коронавірус: Скоро почнеться природній відбір

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Епідемія коронавірусу в Україні незабаром погіршиться, особливо на тлі навчань у закладах освіти, в яких «створені умови, коли відбуватиметься природний відбір».

Про це заявив керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін в ефірі каналу «Україна 24».  

«В Україні триває наростання першої хвилі, і ми бачимо, що ситуація погіршується з кожним днем. І в найближчому майбутньому ми побачимо не по 2,5 тисячі випадків, а по 3,5 тисячі, 5 тисяч, навіть по 7», – заявив він.

За словами лікаря, через перебування дітей у школах ситуація ускладниться.

«Ситуація буде ускладнюватися тим, що діти підуть до школи, все-таки дитяче населення є рушійною силою поширення гострих респіраторних захворювань, і це буде ускладнювати ситуацію», – сказав він.

Александрін додав, що багато шкіл не готові до початку навчального року. Але відповідальність не на директорах, а на державі.

«Системно держава не підготувала дитячі навчальні заклади до сезону, тому відповідальність не на їхніх керівниках, а на тих чиновниках, які протягом півроку ігнорували виділення фінансування й підготовку. У нас створені умови, коли відбуватиметься природний відбір», – заявив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі