понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лідери Польщі та Австралії підтвердили підтримку України у відбитті російської агресії

Cіпратов Роман


За кордоном , Російська агресія , Політика

Лідери Польщі та Австралії підтвердили підтримку України у відбитті російської агресії

views59

02.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Польща та Австралія продовжують робити значний внесок у підтримку України, яка чинить опір збройній агресії Росії.

Про це на спільному брифінгу у Варшаві заявили президент Польщі Анджей Дуда та генерал-губернатор Австралії Девід Герлі, передає Укрінформ.

Польський лідер подякував генерал-губернатору Австралії за підтримку України, яка воює з російським агресором, зокрема, за надання бронетранспортерів Bushmaster. Він нагадав, що Австралія також фінансово підтримує Україну, що є важливим елементом допомоги.

Дуда повідомив, що вони з Герлі докладно обговорили ситуацію в Україні. Для президента Польщі думка генерал-губернатора була особливо цінною, оскільки більшу частину свого професійного життя той прослужив в армії, був головнокомандувачем ЗС Австралії і добре знає специфіку російського війська.

У свою чергу, Герлі зауважив, що це перший в історії офіційний візит генерал-губернатора Австралії до Польщі. Він подякував польському народу, який з відкритим серцем прийняв мільйони українських біженців.

«Австралія, як і Польща, робить значний внесок у підтримку уряду та народу України», – підкреслив Герлі.

У виданні нагадали, що Австралія передала Україні БТР Bushmaster, M113, протитанкове озброєння, безпілотники, медичне обладнання, обладнання для радіаційного моніторингу, засоби індивідуального захисту.