вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лерос став на тропу війни: оприлюднено відеодокази торгівлі посадами братом Єрмака

Події

Лерос став на тропу війни: оприлюднено відеодокази торгівлі посадами братом Єрмака

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нардеп від провладної партії «Слуга народу» Гео Лерос виконав свою обіцянку і виклав у мережу відеодокази проти Єрмака. На них можна побачити, як глава Офісу президента Андрій Єрмак через свого брата торгує державними посадами і впроваджує свою програму до правоохоронних структур та в оборонку. 

Відповідне відео з текстом нардеп опублікував на своєму акаунті в Фейсбук.  

Видео доказательства как Ермак через своего брата барыжит государственными должностями, внедряет свою программу в…

Опубліковано Geo Leros Неділя, 29 березня 2020 р.

Гео Лерос, який раніше виступив проти підписання Єрмаком мінського протоколу, де стоять підписи представники ОРДЛО як прямих учасників перемовин і пропонується створення «консультативної ради», виконав почав виконувати свою обіцянку щодо викриття протиправних дій глави Офісу президента.

«Відео докази як Єрмак через свого брата барижіть державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонку (привіт з рф), ну і звичайно заробіток на державі», – написав він.

Також Лерос додав, що вся Україна зараз дивиться, як її «дерибанять».

«Київ пам’ятає героїв, через які столиця перетворилася в місто ларьків і нелегальних парковок, кіноіндустрія пам’ятає дрібних шахраїв, які кидали всіх, хто не міг постояти за себе, а зараз країна з жахом дивиться, як дерибанять України, а що залишиться, віддадуть країні поребрика. Це все ланки одного ланцюга, одне барижное ДНК, яке знищує все живе, залишаючи виїжджені землю», – написав він.

І додав, що Єрмаку краще вже зараз подати у відставку, бо далі буде…

«Андрій Борисович, ти ворог України і тобі краще піти, поки по-хорошому. P.S. Андрій Борисович, не поспішай відмовлятися від брата, це ще не все», – додав він.

Нагадаємо. Раніше нардеп «Слуги народу» Гео Лерос звинуватив Єрмака у розпродажі держави та зловживанні владою і пообіцяв надати докази.

Гео Лерос – народний депутат і радник президента в числі 55 інших депутатів партії «Слуга народу» підписав звернення до секретаря РНБО Олексія Данілова з вимогою звільнити радника секретаря РНБО Сергія Сивохо за просування ідеї «внутрішнього конфлікту» і «національного примирення» з окупованими РФ регіонами, розповів про реакцію інших однопартійців на такі дії.

Вже наступного дня президент Зеленський підписав розпорядження про звільнення від виконання обов’язків радника президента України Гео Лероса.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі