понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ленур Іслямов спростував затримання добровольця і заявив, що РФ готує «обмінний фонд»

Новини , Політика

Ленур Іслямов спростував затримання добровольця і заявив, що РФ готує «обмінний фонд»

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова громадської організації «Аскер» Ленур Іслямов заявив, що в кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджіхана ніхто не знає кримчанина, якого затримало ФСБ в Криму.

За його словами, мешканець Чорноморського району анексованого Криму, якому 61 рік, не перебував і не міг перебувати у батальйоні. Він вказує, що Росія формує черговий «обмінний фонд».

«Я не знаю, хто це такий. Йому 61 рік, як там представляють. Не було у нас і бути не може таких людей, які старші 60 років. Я уявити собі цього не можу. Путін формує якийсь черговий обмінний фонд. Одних випускає, інших затримує. Про це говорили Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров. Всі про це говорили. Не можна ніколи домовлятися з цим Путіним», – заявив Іслямов.

Він також підкреслив, що незаконні арешти в анексованому Криму – це не новина, а реалії. І назвав найбільш часті приводи для незаконного арешту кримчан.

«Під яким приводом арештовують? Або «Хізб ут-Тахрір» – «терористична організація» або батальйон, який створено на базі громадського формування, яке зареєстроване за законодавством України – це все ланки одного ланцюга», – пояснив Іслямов.

За його словами, для російської окупаційної влади ворогами є всі, хто не згоден з окупацією або готові звільняти території. Тож вони будуть арештовувати всіх, щоб було більше впливу на українську владу та українську спільноту.

«І вони під цим брендом будуть заарештовувати всіх, кого вважатимуть за потрібне. Для чого вони все це роблять? Щоб далі тиснути на президента (президента України – ред.), на нас самих, щоб ми були більш згідливі», – зазначив Іслямов.

Крім того, він додав, що хоч і не знає затриманого в Криму, але «дуже співчуває». При цьому підкреслює, що від таких звинувачень і затримань ФСБ взагалі ніхто не застрахований на півострові.

Нагадаємо. ФСБ РФ заявило про затримання в анексованому Криму українця, який нібито є учасником кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджіхана.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі