вівторок, 18 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Легкоатлетка з Донеччини представить Україну на Олімпійських іграх у Токіо

Наталя


Новини , Україна , Події

Легкоатлетка з Донеччини представить Україну на Олімпійських іграх у Токіо

views162

20.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Легкоатлетка Вікторія Калюжна із міста Дружківка, Донецької області виконала олімпійський норматив на марафоні у Дембно та здобула право представити Україну на Олімпійських іграх у Токіо у 2021 році.

 

Про це повідомила прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

 

Зазначається, що традиційну дистанцію, яка становить 42 кілометри 195 метрів легкоатлетка з Донеччини подолала з другим результатом серед жінок, а саме 2 години 27 хвилин 5 секунд. Перше місце у марафоні здобула Олександра Лісовська (2:26:08). При цьому олімпійський норматив у жіночому марафоні становить 2:29:30.

 

За повідомленням, наставниками спортсменки є викладачі Школи вищої спортивної майстерності та заслужені тренери України Костянтин Степанцов та Володимир Ліщук.

 

За інформацією, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторія Калюжна стала шостою представницею Донецької області на Олімпійських іграх, що пройдуть влітку поточного року в Токіо.

 

Раніше серед спортсменів Донецької області право представляти Україну на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх здобули борець вільного стилю Олександр Хоцянівський та вершниця Інна Логутенкова, також легкоатлети Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Олександр Сітковський (марафон) та Мар’ян Закальницький (спортивна ходьба на 50 км).

Коментарi (0)