субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Легендарна «Мрія» з'явилася у Microsoft Flight Simulator

Світлана Макарова


Технології

Легендарна «Мрія» з'явилася у Microsoft Flight Simulator

views130

28.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Microsoft Flight Simulator у понеділок, 27 лютого, представив можливість здійснити віртуальний політ на українському транспортному літаку Ан-225 "Мрія", який російський агресор знищив рік тому. Кошти від продажу програми підуть на відновлення найбільшого у світі літака.

Про це повідомляє ДП "Антонов" (ANTONOV Company).

"Мрія" піднімається у небо! Легендарний Ан-225 "Мрія" розправляє крила. Але поки що у всій своїй цифровій величі. Сьогодні, 27 лютого, Microsoft Flight Simulator офіційно презентував нове DLC для Microsoft Flight Simulator – Ан-225 "Мрія". Спробувати політ на крилах "Мрії" можна просто зараз – реліз вже доступний для ПК", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проєкт став можливим завдяки злагодженій та інтенсивній роботі команди Microsoft Flight Simulator спільно з проєктною командою ДП "АНТОНОВ", активному сприянню Михайла Федорова та Міністерства цифрової трансформації України, підтримці й експертизі українських пілотів та інженерів, які допомогли зробити поведінку літака реалістичнішою. 

Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов та пілоти Кирило Волегов, Євген Башинський, штурман Сергій Нечаєв мали змогу протестувати цифрову "Мрію" на реалістичність польоту.

Нагадаємо, 2 лютого держпідприємство "Антонов" повідомило, що уклало ліцензійний договір з Microsoft про право використання марки Ан-225 "Мрія" в новій версії гри Microsoft Flight Simulator. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі