понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Лавров обурений закриттям російських ЗМІ в Україні, а в Росії опитування показало недовіру журналістам

За кордоном , Новини

Лавров обурений закриттям російських ЗМІ в Україні, а в Росії опитування показало недовіру журналістам

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На сьогоднішній день в Україні заблоковані 86 російських телеканалів і 181 інтернет-сторінка, а ще заборонені кінопродукція та книги російською мовою. Про це заявив керівник МЗС Росії Сергій Лавров.

Зокрема, глава дипломатичного відомства країни-агресора заявив, що Київ неодноразово обмежував роботу російських ЗМІ в країні, в тому числі постійно забороняючи в’їзд в Україну журналістам з Росії.

Він також додав, що в березні 2015 року призупинили акредитацію при органах держвлади України 115 російських ЗМІ. Викликає обурення у нього також заборона трансляції головних російських телеканалів в Україні.

Лавров заявив, що МЗС Росії вважає відключення російських телеканалів «наступом на свободу ЗМІ», та закликав ОБСЄ, ЄС і США жорстко відреагувати на цю заборону, а також на депортацію з України журналістів російських ЗМІ. На думку Лаврова, подвійні стандарти в цій галузі, що практикуються Заходом, неприпустимі.

Тим часом у Росії вирішили провести власне розслідування й запросили росіян взяти участь в опитуванні. Аналітична служба Рамблера задала людям одне питання: «Ви вважаєте, що Володимир Соловйов, Ольга Скабеева та Євген Попов заважають налагодженню російсько-українських відносин?».

Виходячи з результатів дослідження, 52% росіян вважають саме так, а 40% дотримуються іншої думки.

Перша група людей (52%) пояснили свою відповідь: «Занадто багато негативу виходить від цих телеведучих». 40% (ті, що вважають інакше) відповіли: «Заважають налагодженню відносин самі українці, які нахабно поводяться на передачах».

А 8% тих, хто проголосував, взагалі не дивляться ці передачі, тому їм було важко відповісти на це питання.

Всього в опитуванні взяли участь 6288 осіб.

Нагадаємо. Як ми писали раніше, нещодавно в Україні заборонили ще 54 книги з Росії. До переліку заборонених для ввезення в Україну книг включені 266 видань загальним тиражем 1,31 млн примірників.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі