п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Латвія передала ЗСУ 7 медичних транспортних засобів

Політика

Латвія передала ЗСУ 7 медичних транспортних засобів

views63

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

20 січня збройні сили Латвії передали Збройним силам України 7 броньованих транспортних засобів високої прохідності з метою сприяння посиленню спроможностей їх військово-медичного забезпечення.

Про це повідомила пресслужба Посольства України в Латвії у Facebook.

Офіційна церемонія передачі відбувалася на території військово-повітряної бази Національних Збройних Сил Латвії у місті Лієлварде. В ній взяли участь Віце-прем’єр-міністр, Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс та Посол України Олександр Міщенко.

«Боротьба за територіальну цілісність України триває, незважаючи на пандемію Covid-19 та наслідки глобального економічного спаду. Латвія має продовжувати допомагати Україні в усьому, що ми можемо запропонувати за цих обставин, оскільки Україна є нашим близьким партнером у сфері військового співробітництва», – заявив Віце-прем’єр-міністр, Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс.

Своєю чергою, Посол України Олександр Міщенко відзначив,що Україна високо цінує незмінну підтримку Латвією суверенітету і територіальної цілісності України в умовах російської збройної агресії та від імені української сторони висловив глибоку вдячність Міністру Артісу Пабріксу та латвійській стороні за надання гуманітарної допомоги для Донецької та Луганської областей.

Крім передачі автомобілів, на прохання української сторони, Кабінет міністрів Латвійської Республіки ухвалив рішення спрямувати 45 тисяч євро на реалізацію програми реабілітації в Латвії українських військових, які зазнали поранень під час російської агресії проти України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі