п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Латвійську авіакомпанію оштрафували на 150 тис. грн за польоти над Кримом

Наталя


Латвійську авіакомпанію оштрафували на 150 тис. грн за польоти над Кримом

views220

01.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Господарський суд Київської області зобов’язав латвійську авіакомпанію «Primera Air Nordic» сплатити заборгованість у сумі 150 тис. грн держпідприємству «Украерорух» за використання повітряного простору України, зокрема, над Кримом і Чорним морем.

Про це повідомила прокуратура Автономної республіки Крим та міста Севастополя.

«Рішенням Господарського суду Київської області задоволено позовну заяву прокуратури АР Крим та м. Севастополя до авіакомпанії «PRIMERA AIR NORDIC» про стягнення заборгованості за надані їй аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України, зокрема, над Чорним морем, загальною сумою близько 150 тисяч грн», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі автономії зазначили, що наразі встановлено 7 авіакомпаній-порушників, які здійснювали польоти над Кримом і Чорним морем та заборгували Україні близько 7 млн гривень.

Також повідомляється, що в результаті пред’явлення зазначених позовів, одна з авіакомпаній ОАЕ у повному обсязі сплатила заборгованість на суму понад 3,7 млн гривень. Крім того суд задовольнив два позови прокуратури на загальну суму у понад 250 тисяч гривень.